Zimowe szaleństwo !!!

Utworzono dnia 31.01.2024

W piątek 19 stycznia uczniowie klasy 1a i 3a wybrali się na wycieczkę do Osieka. Tam dzięki gościnności koła łowieckiego „Drop”  dzieci miały okazję (niektóre pierwszy raz) wziąć udział w kuligu. Pogoda wyjątkowo dopisała – śniegu było bardzo dużo, mróz szczypał w nosy i uszy, ale nikomu to nie przeszkadzało. Uczniowie najpierw z uwagą wysłuchali informacji na temat bezpieczeństwa podczas jazdy na sankach a następnie wyruszyli w drogę. Oczywiście nie obyło się bez wywrotek, a te jak się okazało sprawiały dzieciom wiele radości. Po kuligu na wszystkich czekała ciepła kiełbaska z ogniska oraz napoje. Uczniowie wraz z panią Dorotką odbyli także spacer ścieżką edukacyjną podczas którego próbowali odgadnąć gatunki napotkanych drzew oraz gatunki zwierząt jakie w okolicznych lasach można spotkać.

Wielkie podziękowania dla pani Doroty Dybickiej oraz panów Tomasza Balcerka i Macieja Walerona za organizację wycieczki oraz wsparcie nas pomocą w opiece nad dziećmi.

Justyna Przyjemska

Justyna Grzelewska