Pobiegliśmy po medale!

Utworzono dnia 27.09.2023

Wspaniały występ w sztafetowych biegach przełajowych, rozegranych na stadionie Floriana Kapały w Rawiczu, zaliczyli nasi uczniowie w dniu 26.09.2023r. W mistrzostwach naszego powiatu wzięły udział placówki z takich gmin jak: Rawicz, Pakosław, Bojanowo i Miejska Górka. Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny. Nasi wychowankowie aż trzykrotnie stawali na najwyższym stopniu podium i jeden raz na miejscu drugim. Złote medale zdobyły zespoły: dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci oraz drużyna dziewcząt w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Team chłopców starszych (rocznik 2009-2010) wywalczył również wartościowy, bo srebrny krążek. Zwycięskie zespoły uzyskały awans regulaminowy do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w miesiącu październiku w Poznaniu. GRATULUJEMY wszystkim naszym uczniom rewelacyjnego startu, a za tych którzy awansowali do szczebla wielkopolskiego, już od dziś trzymamy kciuki życząc im POWODZENIA!!!!
Nasi reprezentanci:
DZIEWCZETA 2011 i młodsze:
Paulina Wyrwa, Dominika Maćkowiak, Blanka Jarczewska, Lena Jankowiak, Zofia Jerzychowska, Kalina Przybył, Agnieszka Przyjemska.
CHŁOPCY 2011 i młodsi:
Adam Lewandowski, Mikołaj Krupieńczyk, Igor Gertchen, Karol Jurkowski, Kacper Król, Nikodem Ratajczak, Maciej Mieloch.
DZIEWCZĘTA 2009-2010:
Zofia Mikołajczyk, Daria Danek, Jagoda Piekarczyk, Antonina Klefas, Matylda Mikołajek, Vanessa Lisowska, Hanna Bernad.
CHŁOPCY 2009-2010:
Bartosz Przybył, Oliwier Aleksandrowicz, Oliwier Bagiński, Tymoteusz Lalik, Nikodem Smentek, Jan Kiełkiewicz, Filip Nowak, Ignacy Jankowiak, Nikolas Dudka.

Pobiegliśmy po medale!

Utworzono dnia 27.09.2023, 11:05