Bal walentynkowo-karnawałowy

Utworzono dnia 16.01.2024

"Po przerwie związanej między innymi z pandemią – wracamy z organizacją szkolnego balu. I mamy nadzieję, że będzie to powrót udany i w wielkim stylu!

Zapraszamy wszystkich rodziców, przyjaciół szkoły, a także tych lubiących dobrą zabawę na bal walentynkowo-karnawałowy. Odbędzie się on 10 lutego 2024 roku w Restauracji „Maria” w Dębnie Polskim.

Zapewniamy wspaniałą atmosferę, pyszne jedzenie, dobrą muzykę i niespodzianki przygotowane przy pomocy niezawodnych sponsorów.

Nie może Was zabraknąć na tym wydarzeniu!

Dochód z zabawy zostanie przeznaczony na rzecz uczniów. Zapotrzebowanie na sprzęty lekkoatletyczne i pływackie zawsze jest duże. Przydadzą się na pewno także kolejne stojaki do rowerów, czy chociażby szafki dla naszych pociech. Mamy nadzieję, że uda się nam te zakupy sfinansować."

Bal walentynkowo-karnawałowy

Utworzono dnia 16.01.2024, 11:53