Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogólnopolski program profilaktyki czerniaka

Dyrekcja szkoły

POST nr 1

Już od 10 lat głównym celem Tygodnia Świadomości Czerniaka jest budowanie świadomości na temat istoty ochrony skóry przed czerniakiem wśród różnych grup Polaków.

Czytaj więcej: Ogólnopolski program profilaktyki czerniaka

Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020

Agnieszka Węcłaś

W maju 2021 roku zakończyliśmy III edycję projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020, realizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.

Czytaj więcej: Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020

Recytacje na wesoło

Agnieszka Bratuś, Iwona Stankiewicz

W maju Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawiczu była organizatorem Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Humor w poezji”. Zadaniem uczestników było nadesłanie nagrania wideo z przygotowaną recytacją wiersza, który jest zabawny, dowcipny, wprawia w dobry nastrój lub wywołuje śmiech.

Czytaj więcej: Recytacje na wesoło

Napisały do króla Globaresa

Agnieszka Bratuś

Rok 2021 ze względu na setną rocznicę urodzin legendarnego autora literatury science fiction został uchwalony Rokiem Stanisława Lema.

Czytaj więcej: Napisały do króla Globaresa

Konkurs na lapbooka

Agnieszka Bratuś

Każdy sposób, aby zachęcić uczniów do czytania, jest dobry. W tym celu  w maju został zorganizowany  Szkolny Konkurs na Lapbooka. Wzięli w nim udział uczniowie klas: 6a, 6d i 6f.

Czytaj więcej: Konkurs na lapbooka