Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawiczu przyjmuje wyzwanie!

Katarzyna Poprawska

Za nominację do #GaszynChallenge dziękujemy Szkole Podstawowej nr 3 w Rawiczu.

Czytaj więcej...

PODZIĘKOWANIA I ŻYCZENIA

DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE

Za nami kolejny rok szkolnej edukacji. Niewątpliwie rok pod wieloma względami pionierski, ale też bardzo burzliwy. Zarówno My pedagodzy, jak i Wy drodzy uczniowie, a także Wasi rodzice, stanęliśmy przed nowymi wyzwaniami związanymi z panującą emidemią. Dla nas wszystkich był to bardzo trudny egzamin i mamy nadzieję, że udało nam się go zdać pozytywnie.

Czytaj więcej...

Konkurs fotograficzny

Kwiecińska Anna

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” 2020

Jakubowska Anna

W roku szkolnym 2019/2020 Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” 2020 przybrał inną formę niż dotychczas. W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl w dniach 28.05 - 5.06.

Czytaj więcej...

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskie

Karolina Kononowicz

Drodzy Uczniowie! Serdecznie dziękujemy Wam za udział w wirtualnym apelu z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (również rodzicom wspierającym dzieci z młodszych klas).

Czytaj więcej...