Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Marita Cwojdzińska

Z okazji Tygodnia Bibliotek w Rawickiej Bibliotece Publicznej została zorganizowana wystawa planet, którą stworzono na podstawie treści książki Antoine᾿a de Saint-Exupéry᾿ego pt. „Mały Książę”.

Uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawczynią postanowili stworzyć własne planety, inspirując się powyższą książką, a następnie dołączyć do Alei Pozytywnych Słów w parku przy Domu Kultury
w Rawiczu. Ponadto trzecioklasiści wzięli udział w grze ulicznej „Quest”, gdzie mogli poznać ciekawostki o naszym mieście. Wydarzenie to sprawiło dzieciom wiele radości co doskonale ukazują poniższe fotografie.

Bibliotece Publicznej w Rawiczu dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w tym przecudownym przedsięwzięciu.

 

Odsłony: 185